Noworoczny Maraton Cyborga

facebook_avatarPewnie gdzieś już Wam się obiło o oczy, że w pierwszy dzień Nowego Roku 2017 w Parku Śląskim będzie można pobiec po medal (i nie tylko) :)
Maraton Noworoczny Cyborg był organizowany już 10 razy, a najnowszą, jedenastą odsłonę mamy możliwość zorganizowania dla Was my – ekipa, która robiła ‚Postaw na Lewka’
Nie chcemy zmieniać czegoś, co jest znane i dobre (10 lat Cyborga), więc korzystamy z gotowego szablonu :)

Jak to wygląda?
W Parku Śląskim jest wyznaczona pętla o dł. 7 kilometrów – można biec ją raz, lub jej wielokrotność (do wyboru w dniu biegu). Nie trzeba deklarować się wcześniej, ile chcecie biec :)
Opłata startowa jest dla wszystkich taka sama (więc najbardziej opłaca się maraton ;-)), wszyscy startują o tej samej godzinie (12:00) i sami decydujecie, kiedy chcecie bieg zakończyć -oczywiście po każdej pełnej pętli.
Na każdego na mecie będzie czekał odlewany medal, ciepła herbatka i kiełbaska z grilla. Pucharami nagrodzimy zwycięzców dystansu królewskiego i jego połowy (21 i 42 km).
Jeśli będzie min. 5 osób chętnych poczekamy na mecie również na ultrasów (7 pętli – 49 km)
Zapraszamy również zawodników Nordic Walking (tu maksymalny dystans to 21 km)
Na wynikach będą oczywiście sklasyfikowani uczestnicy wszystkich dystansów :)
Można też zamówić sobie koszulki okolicznościowe.

Do zobaczenia!!

Link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/event/963.html

Link do koszulek: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFWg80DT0lTqXSvqHl4OROI0ff249sV2XBBdqoFSXtsNj0SQ/viewform

Pierwsze wyniki!

Prezentujemy wyniki z dzisiejszych zmagań, wyniki nie są jeszcze oficjalne, w razie zastrzeżeń proszę pisać na maila biuro@timing4u.pl lub fb Timing4U.
W
 razie braku zastrzeżeń wyniki staną się ostateczne i oficjalne w poniedziałek w południe :)
Gratulujemy wszystkim! :)

PIKNIK NA LEWKA 2 – wyniki bieg 5km nieoficjalne
PIKNIK-NA-LEWKA-2-Wyniki-NW-5km-nieoficjalne
PIKNIK NA LEWKA 2 – wyniki NW 10km nieoficjalne
PIKNIK NA LEWKA 2 wyniki bieg 15km nieoficjalne

 

13305026_802833989816850_3973379337711027490_o
foto: Timing4U

DOJAZD NA MIEJSCE

Jest kilka opcji, by dotrzeć do nas jutro (dla tych, co nie wiedzą)

1) Samochodem, najłatwiej w GPSa wklepać adres Francuska 180, Katowice.
A jak ktoś nie chce, to proszę z centrum dojazd:
a) ulicą Wojewódzką, Damrota, Francuską i tak do końca Francuskiej :)
b) Kościuszki, Ceglaną  i analogicznie Francuską (ale do góry, nie w dół!)
Parking będzie (jakieś 40 miejsc), jednakże wjazd na niego możliwy do godziny 10:00, a wyjazd po godzinie 13:00. Przez trzy godziny ruch w tym miejscu będzie wstrzymany ze względów bezpieczeństwa.
Z centrum handlowego 3 stawy na nogach do nas dotrzecie w jakieś 20 minut :)

2) Autobusem dzięki uprzejmości  KZK GOP, linia nr 110, przystanek Muchowiec Park,
ewentualnie przystanek: Muchowiec droga do Lotniska + kilka minut z buta

3) Rowerem, na rolkach, hulajnodze albo spacerkiem :)

Poniżej mapka, mam nadzieję, że Wam coś pomoże :)
Postaw_na_Lewka_mapka

Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach!

Koniecznie chcemy wspomnieć o wszystkich, bez których nie byłoby naszej szczytnej imprezy.
Mianowicie o SPONSORACH i partnerach Poczytajcie, które firmy mają dobre serce, a być może gdy będziecie czegoś potrzebować, będziecie mogli odpłacić im za pomoc wybierając ich produkty.

Fundacja Sport Twoja Szansą
Fundacja Sport Twoją Szansą prowadzi działania na rzecz rozwoju polskiego sportu. Wspiera talenty sportowe zapewniając im pomoc materialną oraz merytoryczną. Motywujemy do działania i pomagamy w urządzeniu odpowiedniego zaplecza treningowego. Zamieniamy umiejętności i determinacje w realne sukcesy. Dzięki naszemu wsparciu marzenia o sportowej karierze są łatwiejsze w realizacji.

Miasto Katowice
Wydział Promocji Miasta Katowice po raz kolejny aktywnie włącza się do organizowanych przez nas biegowych wydarzeń. Bez wydatnego wsparcia pracowników tej komórki UM Katowice, nie byłoby imprezy. Podobnie jak bez przychylności ZAKŁADU ZIELENI MIEJSKIEJ, WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO i KOMENDANTA STRAŻY MIEJSKIEJ w KATOWICACH.

CAŁA NAPRZÓD
Fundacja i Stowarzyszenie jednocześnie. Organizacja non-profit skupiająca kreatywnych pasjonatów, którzy poświęcają swój wolny czas na to, by bezinteresownie pomagać i wspierać potrzebujących. Zarówno dzieci jak i dorosłych.
Naszą misją jest niesienie wsparcia osobom znajdującym się w trudnej sytuacji zdrowotnej i finansowej, głównie poprzez przygotowywanie i realizację charytatywnych imprez kulturalnych oraz sportowych, z których dochód przeznaczamy na pomoc tym osobom, przede wszystkim na prowadzenie terapii i zakup sprzętu medycznego. „Cała Naprzód” kieruje się zasadą poszanowania godności, praw i wolności człowieka, zasadami pomocniczości, niezależności, przyjaźni oraz ideą dobra wspólnego.

Cała Naprzód to:
6 lat istnienia.
25 osób niepełnosprawnych objętych wsparciem.
60 zbiórek publicznych.
26 członków – wszyscy działający nieodpłatnie.
65 zorganizowanych imprez.
80 zaprezentowanych wykonawców muzycznych.
500 darczyńców.
200 tysięcy złotych pomocy dla osób niepełnosprawnych.
Organizacja pożytku publicznego.
Organizacja roku 2011 oraz Organizacja roku 2013 w Gliwicach w plebiscycie Prezydenta Gliwic.

GIMNAZJUM NR 4 – Katowice, os. Paderewskiego
Bez zaangażowania wychowawczyni Maćka Lewka, jak również Pani dyrektor gimnazjum nr 4, byłoby nam bardzo ciężko. Dzięki aktywności kolegów i koleżanek z klasy i całej szkoły nasz bieg może się odbyć na dobrym poziomie. Dziękujemy serdecznie, za wsparcie i pomoc!

„BALANS” STUDIO MASAŻU
Jeśli zmagasz się z bólami kręgosłupa, bólami pourazowym, czy zmęczeniem mięśni, jeśli chcesz pozbyć się cellulitu lub po prostu zrelaksować i odnaleźć harmonię między ciałem i umysłem to koniecznie skieruj swe kroki do Studia Masażu Balans. Uśmiech i profesjonalizm gwarantowany!!!
W czasie Pikniku Balans również zaprasza na masaże do swojego stanowiska :)

„NIEBO” PUB KATOWICE
Ul. Raciborska 11, Katowice
Wieloletni przyjaciele Pawła Lewka wesprą nas swoją obecnością podczas Pikniku, jak i zasilą pulę nagród voucherami zapraszającymi do wizyty w Niebie :)

TOKA BHP
Firma TOKA BHP powstała w wyniku podsumowania doświadczeń zawodowych jej założycieli. Praca wewnątrz organizacji pozwoliła poznać potrzeby małych i dużych firm w zakresie BHP oraz przygotować rozwiązania, które będą im odpowiadały. Przedstawiciel Toki jest jednym z organizatorów.

PAPIEROVE LOVE
Interesuje ich wszystko, co ma jakikolwiek związek z papierem.
Na https://papierowelove.wordpress.com/ można obejrzeć ich realizacje, które powstały z papieru albo z myślą o papierze: projekty designerów, obiekty artystyczne, ciekawie wydane książki-obiekty i zabawy typograficzne.
Love.

Studio Urody Kesja
To miejsce, w którym zadbają Państwo o swój wygląd zewnętrzny, jak również zrelaksują się i znajdą chwilę wytchnienia. Wychodząc na przeciw klientom Kesja oferuje bardzo szeroki wachlarz zabiegów z zakresu kosmetyki i kosmetologii dostosowanych do indywidualnych potrzeb.W trosce o cenny czas istotne jest elastyczne nastawienie do godzin pracy, dostosowując się do możliwości klientów.
Profesjonalizm i doświadczenie gwarancją Państwa zadowolenia.

SKLEP BIEGACZA KATOWICE
Ul. Kosciuszki 62, Katowice
Sklep znany doskonale każdemu miłośnikowi biegania i nie tylko. Pomocna i profesjonalna obsługa sprawi, że Twoje bieganie będzie jeszcze przyjemniejsze. Sklep do którego warto wracać!

STS – ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Największy w Polsce legalny bukmacher, to nie tylko typowanie meczów, emocje przed telewizorem i wysokie wygrane. STS to także firma rodzinna, która nie zapomina o polskim sporcie, zarówno tym największym (sponsor Reprezentacji Polski, Lecha Poznań itp.), jak i mniejszym, który w wydaniu lokalnym lub bardziej amatorskim jest bardzo potrzebny. Po raz kolejny możemy na nich liczyć!

DECATHLON easy
Ul. Rozdzienskiego 200
Decathlon na Dąbrówce w Katowicach wydatnie przyczynił się do organizacji „Postaw na Lewka”. To przecież najszerszy asortyment sportowy dostępny na polskim rynku. Oprócz biegania znajdziemy tam akcesoria do najróżniejszych dyscyplin uprawianych w każdych warunkach. To dzięki nim na naszym Pikniku może wydarzyć się tak wiele. Jeśli nie wiecie, gdzie znaleźć coś potrzebnego do waszej kolejnej wyprawy, wędrówki, nowej dyscypliny sportu, którą planujecie uprawiać lub zwykłego codziennego ubioru… Ten sklep z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Da Vinci Team
Doświadczona firma transportowo-spedycyjna, realizująca transporty na rynku krajowym oraz międzynarodowym :)
Da Vinci wspiera nas drugi rok z rzędu nie tylko swoją obecnością na Pikniku, ale również nieoceniona jest ich pomoc w przygotowaniach oraz wyposażeniu wielu atrakcji dla dzieciaków i dorosłych :)

Hobu Sushi & Asian Menu Katowice to smaki Azji w najlepszym wydaniu
Naszła Cię ochota na odrobinę orientalizmu na talerzu? Masz smaka na odmianę od codziennych domowych obiadów? Zapraszamy do skorzystania z usług naszej restauracji, która specjalizuje się w suchi oraz daniach kuchni azjatyckich. W naszym menu znajdziesz sushi w gotowych zestawach oraz na sztuki do skomponowania własnych wariacji smakowych.

Gratisownia.pl to największa w Polsce oferta upominków reklamowych. Dysponują blisko 20 000 produktów reklamowych. Specjalizują się w obsłudze zamówień mających istotny wpływ na wizerunek marki na rynku. Oferowane gadżety reklamowe latają, pływają i jeżdżą w barwach przewoźników, promują usługi hotelarskie w Polsce i za granicą. Niejedno pióro reklamowe znakowane w Gratisowni podpisywało milionowy kontrakt.

UPC – telewizja, internet, telefon
Wesprą nas swoja obecnością w czasie imprezy, zapraszamy do ich stoiska!

KATOWICKIE WODOCIĄGI – po raz kolejny miejskie wodociągi włączają się w akcję charytatywną. Jak się okazuje, to nie tylko woda z kranu, ale także ta butelkowana, której zakup został sfinansowany przez tych, którzy na wodzie znają się jak nikt.

Akademia Piłkarska „Młoda GieKSa” –
Są dla Was czyli dla dzieci i młodzieży trenującej, bądź chcącej trenować w GKS ”GieKSa” Katowice S.A.
Dołożą wszelkich starań, aby Wasza pasja jaką jest piłka nożna nigdy się nie znudziła i abyście w przyszłości mogli godnie reprezentować barwy pierwszego zespołu katowickiej GieKSy! Oprócz nauki piłkarskiej wychowują w duchu sportu i w myśl zasady fair play.

Gabinet weterynaryjny Mariola Powroźna
Gabinet działa na osiedlu Paderewskiego od 04.07.2011 roku. Pacjentami są głównie małe zwierzęta towarzyszące, choć przekrój jest dość duży. Od legwana zielonego, żółwi, świnek morskich, chomików, fretek, królików, szynszyli po psy, koty, ptaki a nawet konie. Żaden pacjent nie jest zbyt „egzotyczny”.
Atutem gabinetu jest bardzo bogata oferta diagnostyczna i stały kontakt z lekarzem weterynarii, również poza godzinami przyjęć. Nowoczesny i przyjazny dla zwierząt gabinet, który zadziwił niejednego właściciela. Stawiają na dobry kontakt z pacjentami i ich właścicielami i zawsze miło jest potem słyszeć, że ,, .. to pierwszy gabinet do którego nie muszę wciągać mojego psa na siłę!”

RADEA – Tychy
RADEA to mobilny gabinet rehabilitacji i odnowy biologicznej prowadzony przez dyplomowanego fizjoterapeutę. Wizyty odbywają się w domu pacjenta z wykorzystaniem przenośnego sprzętu rehabilitacyjnego.
Usługi firmy RADEA to nowoczesne rozwiązanie dopasowane do potrzeb wymagających Klientów, którzy cenią swoją wygodę oraz szybki i skuteczny powrót do zdrowia.

Baltimpex Telecom Group – najlepsza sieć sprzedaży w Polsce. To 150 autoryzowanych punktów sprzedaży sieci T-Mobile, oraz sieć współpracy z ponad 100 Autoryzowanych Doradców Biznesowych. Obsługa blisko 1200 podmiotów gospodarczych. To największy multidystrybutor zestawów do odbioru telewizji satelitarnej.

CENTRUM REKLAMY SILESIA – CRS.PL
Najlepsi spece od reklamy na Śląsku!
Wyposażony w nowoczesne urządzenia park maszyn w połączeniu z doświadczeniem i kreatywnością pozwalają przekształcić Państwa pomysły w skuteczną i wyjątkową reklamę. Serdecznie polecamy współpracę z nimi.
Efekt można będzie podziwiać m.in. w tle sceny :)

SONY – tego giganta elektroniki nie trzeba nikomu przedstawiać. Wypasiony Smart Bard2 jest właśnie od nich.

SAMSUNG – to także firma o uznanej, światowej renomie. Jeden z liderów rynku. Przygotowali dla Was kilka gadżetów.

WAKACJE Z OŚWIATĄ
Centrum turystyki Oświata to renomowany organizator turystyki, istniejący już od 1959 roku. To właśnie dzięki tej firmie Maciek Lewek mógł w ubiegłym roku spędzić wspaniałe wakacje w Łebie!
Jeśli szukacie sprawdzonych i interesujących obozów i kolonii dla swoich dzieci, to jest to zdecydowanie bardzo dobry wybór. To także wczasy zagraniczne, wycieczki szkolne, zielone szkoły, czy wyjazdy szkoleniowe dla nauczycieli. Warto przejrzeć ofertę tych ekspertów od wypoczynku!

Tuttu
Ul. Kosciuszki 8, Katowice
Lider branży sklepów turystycznych. Każdy znajdzie tu wszystkie niezbędne akcesoria podróżnicze, trekkingowe, wspinaczkowe, narciarskie i inne. Wszelkie rodzaje wyposażenia i ubioru. To prawdziwi eksperci.

Fitness Academy – 3 stawy
Specjaliści od fitnessu i ćwiczeń także będą z nami. Zapewnią Wam prawdziwą rozgrzewkę przygotowującą do startów oraz obdarują każdego wejściówką do Fitness Academy :))

Uzdrowisko Ustroń to największy kompleks uzdrowiskowy w Europie. To firma, która szczyci się nowoczesnym podejściem do rehabilitacji, wykorzystaniem surowców naturalnych – solanki i borowiny oraz wieloletnimi tradycjami. Uzdrowisko Ustroń specjalizuje się w rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, onkologicznej oraz narządu ruchu. Jeden z obiektów – Rosomak jest dedykowany pacjentkom po chorobach nowotworowych. Uzdrowisko Ustroń w swojej ofercie ma także pobyty Medical and SPA (cztery zróżnicowane programy) oraz pobyty odchudzające i regeneracyjne dla sportowców.
Uzdrowisko Ustroń ufundowało tygodniowy wakacyjny pobyt dla Pawła Lewka i jego syna. Będzie to pobyt wraz z konsultacją medyczną i zabiegami rehabilitacyjnymi. Specjalizują się m.in. w rehabilitacji kardiologicznej, która Pawłowi jest potrzebna.

Polonus Tel

Firma Polonus Tel – Partner  Play podarował nagrody do rozlosowania wśród uczestników Pikniku, m.in. koszulki, czapki oraz kije trekkingowe i Nordic Walking Blizzard!!

No i oczywiście Szkolny Patrol, dzięki któremu o biegu i Pawle Lewku dowiedziała się i ma okazję wesprzeć cała Polska :)
W czasie eventu będą z nami oczywiście wolontariusze oraz specjalni goście zaproszeni przez Marcina Władykę, założyciela Szkolnego Patrolu :)

DZIĘKI WAM WSZYSTKIM ROBIMY TYLE DOBREGO :)
DO ZOBACZENIA NA MIEJSCU!